KURSY
MATURA 2023

Kurs maturalny - Matura podstawa 2023

Intensywne przygotowanie do matury podstawowej z matematyki! Jeśli chcesz zdać i osiągnąć jak najlepszy wynik na maturze to kurs jest dla Ciebie! Zajęcia na żywo (Skype) odbywać się będą raz w tygodniu (22x 1,5h). Po zajęciach dostęp do nagrań wideo, notatki, zadania do przerobienia. Podczas zajęć pokażę na czym skupić się na maturze, jak szybko i łatwymi sposobami rozwiązywać zadania maturalne, tak by zdobyć jak największą ilość punktów.

Jak wyglądają zajęcia?

Każde zajęcia odbywają się wg wcześniej ustalonego harmonogramu i trwają około 1,5h. Na początku zajęć przypomnimy sobie najważniejsze zagadnienia teoretyczne oraz wzory potrzebne do rozwiązywania zadań z danego działu (około 15min). Następnie przechodzimy do rozwiązywania zadań maturalnych. Jest to najlepsza metoda na naukę, ponieważ pozwala zrozumieć i poznać schematy jakie występują na egzaminie maturalnym. Po każdych zajęciach wysyłam nagranie video z lekcji oraz notatki w pliku pdf z zadaniami, które rozwiązywaliśmy. Wysyłana jest również praca domowa z przerobionego dotychczas zakresu materiału.

Dlaczego warto skorzystać z kursy?

Zajęcia zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy w jak największym stopniu mógł opanować materiał potrzebny na maturę. Dodatkowo nie stracisz czasu na rozwiązywanie bezsensownych zadań szkolnych, tylko skupisz się na tym co jest na maturze. Korepetycji udzielam od 8 lat i przez ten okres przygotowałem już kilkadziesiąt osób do matury. Wszyscy uczniowie zdali maturę, a większość z nich przebiła swoje oczekiwania związane z wynikiem na maturze. Matematyka oraz uczenie innych to moja pasja co mam nadzieję dostrzeżesz uczestnicząc we wspólnych zajęciach.

Jak wziąć udział w kursie?

Pierwszym krokiem jest zapisanie się i zarezerwowanie miejsca. Do udziału w zajęciach potrzebny będzie jedynie Skype i internet. Wszystkie zajęcia odbywać się będą za pomocą tego komunikatora wraz z użyciem wirtualnej tablicy do rozwiązywania zadań. Po zajęciach każdy uczestnik otrzymuje video z zajęć, notatki oraz zadania w pdf.

Cena i płatność

Cena za 90 minut to jedynie 60zł. Porównując do kosztu indywidualnych lekcji 100zł za 60min, kurs wypada bardzo opłacalnie. Płatności za zajęcia można dokonywać z góry za cały miesiąc lub pojedynczo za każde zajęcia (60zł). Proszę o dokonanie płatności przed każdymi zajęciami. Formy płatności to przelew bankowy lub blik.

Szczegóły kursu

• Spotkanie odbywa się raz w tygodniu, jedno spotkanie trwa około 90 minut i kosztuje zaledwie 60 zł. Dla porównania lekcje indywidualne to koszt 100zł za 60min.
• Każde zajęcia są bardzo dokładnie przemyślane i bardzo wydajne.
• Podczas zajęć stosuję nowoczesne techniki nauki, pokazuję jak zarządzać czasem oraz stawiać sobie cele.
• Wszystkie zajęcia są nagrywane, a uczestnicy mają dostęp do tych nagrań mogąc w każdej chwili wrócić do dowolnego fragmentu wybranej lekcji.
• Po każdym spotkaniu jest idealnie dobrane zadanie domowe przygotowane w metodzie przeplatanej- według badań o około 90% skuteczniejszej od metody blokowej (stosowanej w szkołach).
• Harmonogram lekcji dostępny jest poniżej (jeśli dołączasz później to poprzednie zajęcia możesz nadrobić z nagrań).
• Potrzebujesz mieć tylko Skype oraz dostęp do Internetu. Ja zapewniam dostęp do wirtualnej tablicy.
• Wszyscy kursanci korzystają z naszej grupy na fb.
• W razie jakichkolwiek pytań po prostu do nas zadzwoń: 509 180 098 lub napisz maila: mosakowski.r@gmail.com

Zawartość kursu

Zajęcia na żywo (Skype) odbywać się będą raz w tygodniu po 1,5h. Szczegółowy rozkład materiału poniżej:

 

I – Liczby rzeczywiste (procenty, potęgi, pierwiastki, log) – 2x 1,5h

II – Wyrażenia algebraiczne, równania i nierówności – 2x 1,5h

III – Własności funkcji, Funkcja liniowa – 2x 1,5h

IV – Funkcja kwadratowa – 1,5h

V – Ciągi – 2x 1,5h

VI – Trygonometria – 1,5h

VII – Geometria – 2x 1,5h

VIII – Geometria analityczna – 2x 1,5h

IX – Kombinatoryka, statystyka – 1,5h

X – Stereometria – 2x 1,5h

XI – Dowodzenie – 1,5h

XII – Arkusz maturalny – 4x 1,5h

NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ

ZACZYNAMY?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

DANE KONTAKTOWE:

ZŁAP MATE - Rafał Mosakowski

NAPISZ DO MNIE!

All Rights Reserved ©  Złap Matę