KOREPETYCJE
Z MATEMATYKI

KOREPETYCJE

MATEMATYKA DLA KAŻDEGO

Z jakiegoś powodu trafiłeś na moją stronę. Nie ważne czy masz zaległości, potrzebujesz pomocy z bieżącym materiałem, czy chcesz lepiej przygotować się do matury lub egzaminu, ważne jest to, że jestem w stanie Ci pomóc!

Korepetycje na każdym poziomie - od najniższych klas szkoły podstawowej do matury!

JAK WYGLĄDAJĄ KOREPETYCJE?

WYBIERZ JAK CHCESZ SIĘ UCZYĆ!

Stacjonarnie

Korepetycje odbywać się mogą stacjonarnie. Jeśli jesteś z Włocławka lub okolic możesz zapisać się na lekcje z dojazdem do Ciebie do domu lub u mnie. Ważne jest aby każdy uczeń czuł się komfortowo w najlepszych dla siebie warunkach do nauki. Jeśli jednak chcesz zapisać się na lekcje, jednak nie jesteś z Włocławka jest inna możliwość!

On-line

Korepetycje on-line to bardzo popularna ostatnio forma nauki. Wiele osób preferuje zajęcia zdalne ze względu na oszczędność czasu, który trzeba poświecić dojazd. Dodatkowym atutem jest możliwość uczenia się z dowolnego miejsce. Potrzebny jest tylko internet i komputer. Lekcje odbywają się na Skype z wykorzystaniem wirtualnej tablicy oraz tabletu graficznego. Widzisz wszystko na swoim monitorze jak na zwykłej kartce papieru lub szkolnej tablicy.

Ile kosztują lekcje?

CENNIK KOREPETYCJI

Lekcje stacjonarne

Lekcje mogą odbywać się również w większym wymiarze czasowym – 90 min lub 120 min

Lekcje on-line

Lekcje mogą odbywać się również w większym wymiarze czasowym – 90 min lub 120 min 

ZACZYNAMY?

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA!

DANE KONTAKTOWE:

ZŁAP MATE - Rafał

NAPISZ DO MNIE!

All Rights Reserved ©  Złap Matę